Одним з перших закладів з мережі JJ є JJ-club, який об'єднує в собі піцерію, ресторан, караоке-бар, кафе-терасу, більярдну, готель та клуб у форматі «open air». Він був відкритий у 2006 році і на сьогодні залишається одним із найулюбленіших місць відпочинку серед багатьох мешканців міста Виноградів та його околиць.

Тут Ви маєте можливість замовити смачні страви закарпатської та європейської кухонь, справжню італійську піцу з великим вибором інгредієнтів, поспівати пісні своїх улюблених виконавців, скуштувавши смачні коктейлі з різноманітної алкогольної карти комплексу, зіграти партію у більярд з друзями або ж посидіти на літній терасі, насолоджуючись холодним свіжим пивом і теплим літнім вечором. З середини травня по середину вересня, щосуботи у нас панує шалена атмосфера, оскільки ми проводимо вечірки з відомими ді-джеями, які працюють у різній стилістиці музики!

JJ club з радістю запрошує Вас приєднатись до кола наших постійних клієнтів, яких ми дуже цінуємо!!!

РЕСТОРАН

Щодня Ви маєте можливість зкуштувати смачні ексклюзивні страви закарпатської та європейської кухонь...

Більше

ТЕРАСА

На терасі Ви маєте можливість пообідати, замовивши бізнес-ланч або зкуштувавши смачну піцу, або ж ввечері випити бокал свіжого пива...

Більше

ГОТЕЛЬ

Відпочитьте у нашому готелі одразу після вечірки, набравшись сил і бадьорості...

Більше

MENU

.....

Більше